Високе звання «Лідер року 2018» нове досягнення Приватного київського протезно-ортопедичного підприємства.

За результатами дослідження Національного бізнес-рейтингу компанію Приватне київське протезно-ортопедичне підприємство визнано одним з найефективніших підприємств України у своїй галузі, а підтвердженням високого статусу, надійності й ефективності ведення бізнесу стала престижна нагорода «Лідер року 2018».

 

ІСТОРІЯ УСПІХУ

Як і кожне значне досягнення, ця почесна нагорода стала можливою завдяки наполегливій роботі нашого колективу й управлінським якостям керівництва, а ще — втіленням ідеї, котра знайшла відгук серед наших клієнтів і партнерів, адже будь-який бізнес неможливий без розуміння свого кола споживачів та їхніх потреб.

ТОВ “ПКПОП” розпочало свою діяльність у 2006 році. На підприємстві працюють спеціально підготовані фахівці з кваліфікованим досвідом роботи, які здатні виконати складні фахові завдання з протезно – ортопедичної допомоги клієнтам.

Щорічне підвищення кваліфікації в науково-дослідних інститутах протезування України для співробітників підприємства: лікарів – ортопедів, техніків – протезистів підтверджено відповідними сертифікатами.

На підприємстві використовується сучасне виробниче обладнання. Для виготовлення протезно-ортопедичних виробів використовуються нові матеріали і напівфабрикати вітчизняних та зарубіжних виробників за стандартів України та Європейського союзу.

МИСТЕЦТВО МАЛЕНЬКИХ КРОКІВ

Результати блискучого втілення ідеї — завжди на видноті й часто вражають своєю простотою, проте за лаштунками стороннього погляду залишаються дні й роки кропіткої праці й зусиль кожного працівника. Величезне значення для нас мають ті принципи роботи, котрі допомагають колективу долати труднощі на шляху до очікуваного результату, а це:

швидкість та якість;
виконання роботи в термін;
задоволення потреб клієнта.

На сьогодні наше підприємство пропонує клієнтові такі послуги: протезування нижніх та верхніх кінцівок, ортопедичне взуття виготовлене за індивідуальними замовленнями, ортопедичні устілки за технологією CAD/CAM (2D та 3D технології).

Нашою особливістю є: послуги стаціонарного відділення – медико – технічна, післяопераційна реабілітація для людей з обмеженими можливостями, яка включає комплекс лікувальних заходів з підготовки пацієнтів до первинного протезування, примірки і навчанню користуватися протезними виробами під наглядом професійного та висококваліфікованому персоналу. 

ПОЧЕСНА НАГОРОДА

Ми пишаємося отриманим званням «Лідер року 2018», адже це підтвердження правильності обраного шляху, свідчення ефективності нашої роботи й гарантіявисокої якості послуг, що ми надаємо кінцевому споживачу. Ця нагорода також відображає наші стандарти чесного й прозорого ведення бізнесу й значного внеску в економічний розвиток країни.

Національний бізнес-рейтинг уже впродовж 14 років проводить рейтингування підприємств України і на сьогодні є одним з найавторитетніших у сфері оцінювання ефективності бізнесу.

 

«Люди, їх добробут та можливість вести повноцінне життя – це найголовніша мета нашого підприємства!»

© Анатолій Солодко