Дніпровська філія ТОВ «ПКПОП»

Приватне київське протезно-ортопедичне підприємство починаючи з 2013 року є одним з найпотужніших протезно-ортопедичних підприємств в Україні.

Незважаючи на молодий вік, підприємство є одним з провідних підприємств галузі і стабільно займає лідируючі позиції на ринку протезно-ортопедичних виробів.

За час свого існування ми допомогли тисячам людей з обмеженими можливостями повернутися до повноцінного життя.

Дніпровська філія ТОВ «ПКПОП» розпочало свою діяльність у 2020 році за для забезпечення громадян Дніпра, Запоріжжя, Донецька, Луганська, Кривого Рогу та їх областей технічними та іншими засобами реабілітації.

Філія спеціалізується на:

На підприємстві працюють спеціально підготовані фахівці з кваліфікованим досвідом роботи, які здатні виконати складні фахові завдання з протезно – ортопедичної допомоги клієнтам.

Щорічне підвищення кваліфікації в науково-дослідних інституті протезування України для співробітників підприємства: лікарів – ортопедів, техніків – протезистів підтверджено відповідними сертифікатами.

На підприємстві використовується сучасне виробниче обладнання. Для виготовлення протезно-ортопедичних виробів використовуються нові матеріали і напівфабрикати вітчизняних та зарубіжних виробників за стандартів України та Європейського союзу такі як: Німеччина (OttoBock), Сполучені штати Америки (Alps, Freedom Innovations), Японії (Swan, Nabtesco), Іспанії (Orliman).

Підприємством при потребі надаються послуги стаціонарного відділення – медико – технічна, післяопераційна реабілітація для людей з обмеженими можливостями, яка включає комплекс лікувальних заходів з підготовки пацієнтів до первинного протезування, примірки і навчанню користуватися протезними виробами під наглядом професійного та висококваліфікованого персоналу. Послуги стаціонарного відділення первинного та складного протезування надаються у партнерстві з Санаторієм «Курорт Орлівщина».

Мобільно-технічна бригада за потреби проводить огляд, заміри та консультації на дому, або за бажанням транспортує людину на/та з підприємства безоплатно.

Фахівці нашого підприємства проконсультують та допоможуть з вибором продукції, професійні лікарі проведуть огляд та консультації з питань лікування та корекції, а Дніпровська філія ТОВ «ПКПОП» забезпечить вас якісними та надійними персональними виробами.

 

Контактна інформація:
Дніпровська філія ТОВ «ПКПОП»
Адрес: м. Дніпро, 49000, вул. Яворницького, 12-Д

Години роботи:
з 09-00 до 18-00
Субота та Неділя – вихідні дні

Телефоны:
(094) 892-97-09
(044) 592-97-09
(044) 228-81-00

Зворотній зв'язок

Приватне Київське протезно-ортопедичне підприємство

Контактна інформація:
Офіс ТОВ «ПКПОП»
Адрес: м. Київ, 03143, вул. Академіка Заболотного, 15

Години роботи:
з 09-00 до 18-00
Субота та Неділя – вихідні дні

Телефоны:
(094) 892-97-09
(044) 592-97-09
(044) 228-81-00

Зворотній зв'язок

Приватне Київське протезно-ортопедичне підприємство