ТОВ «ПРИВАТНЕ КИЇВСЬКЕ ПРОТЕЗНО-ОРТОПЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО»

ТОВ “ПКПОП” розпочало свою діяльність у 2006 році.

Наше підприємство спеціалізується на:

  • виготовленні протезно-ортопедичних виробів і взуття на протези для соціалізації і забезпечення комфортного руху людей з обмеженими можливостями ;
  • ортопедичного взуття для дітей і дорослих,
  • безшарнірних ортезів на стопу (ортопедичних устілок) для дітей і дорослих, що потребують використання таких персональних виробів для реабілітації, корекції чи профілактики порушень опорно рухової системи.

На підприємстві працюють спеціально підготовані фахівці з кваліфікованим досвідом роботи, які здатні виконати складні фахові завдання з протезно – ортопедичної допомоги клієнтам. Щорічне підвищення кваліфікації в науково-дослідних інституті протезування України для співробітників підприємства: лікарів – ортопедів, техніків – протезистів підтверджено відповідними сертифікатами.

На підприємстві використовується сучасне виробниче обладнання. Для виготовлення протезно-ортопедичних виробів використовуються нові матеріали і напівфабрикати вітчизняних та зарубіжних виробників за стандартів України та Європейського союзу.

Підприємством при потребі надаються послуги стаціонарного відділення – медико – технічна, післяопераційна реабілітація для людей з обмеженими можливостями, яка включає комплекс лікувальних заходів з підготовки пацієнтів до первинного протезування, примірки і навчанню користуватися протезними виробами під наглядом професійного та висококваліфікованому персоналу. Послуги стаціонарного відділення первинного та складного протезування надаються у партнерстві з Київським казенним експериментальним протезно- ортопедичним підприємством.

Фахівці нашого підприємства готові бути корисними і допоможуть у виборі продукції, професійні лікарі проведуть огляд та консультації з питань лікування та корекції, а ТОВ «ПКПОП» забезпечить вас якісними та надійними персональними виробами.