ТОВ «ПРИВАТНЕ КИЇВСЬКЕ ПРОТЕЗНО-ОРТОПЕДИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО»

ТОВ “ПКПОП” розпочало свою діяльність у 2013 році.

Наше підприємство спеціалізується на:

На підприємстві працюють спеціально підготовані фахівці з кваліфікованим досвідом роботи, які здатні виконати складні фахові завдання з протезно – ортопедичної допомоги клієнтам.

Щорічне підвищення кваліфікації в науково-дослідних інституті протезування України для співробітників підприємства: лікарів – ортопедів, техніків – протезистів підтверджено відповідними сертифікатами.

На підприємстві використовується сучасне виробниче обладнання. Для виготовлення протезно-ортопедичних виробів використовуються нові матеріали і напівфабрикати вітчизняних та зарубіжних виробників за стандартів України та Європейського союзу такі як: Німеччина (OttoBock), Сполучені штати Америки (Alps, Freedom Innovations), Японії (Swan, Nabtesco), Іспанії (Orliman).

Підприємством при потребі надаються послуги стаціонарного відділення – медико – технічна, післяопераційна реабілітація для людей з обмеженими можливостями, яка включає комплекс лікувальних заходів з підготовки пацієнтів до первинного протезування, примірки і навчанню користуватися протезними виробами під наглядом професійного та висококваліфікованому персоналу. Послуги стаціонарного відділення первинного та складного протезування надаються у партнерстві з Державною реабілітаційною установою «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» у с. Лютіж, Київської області.

Фахівці нашого підприємства готові бути корисними і допоможуть у виборі продукції, професійні лікарі проведуть огляд та консультації з питань лікування та корекції, а ТОВ «ПКПОП» забезпечить вас якісними та надійними персональними виробами.